Učiteľský zbor
[Alle] [Výtvarná výchova] [Biológia] [Chémia] [Český jazyk] [Nemecký jazyk] [Geometria] [Anglický jazyk] [Ernährung und Haushalt] [English native speaker] [Etická výchova] [Francúzsky jazyk] [Dejepis a politická výchova] [Geografia] [] [Informatika] [Telesná výchova - chlapci] [Telesná výchova – dievčatá] [Matematika] [Hudobná výchova] [Fyzika] [Filozofia/psychológia] [Náboženská výchova – evanjelické náboženstvo] [Náboženská výchova – rímskokatolické náboženstvo] [Ruský jazyk] [Slovenský jazyk a literatúra] [Španielsky jazyk] [Ruční práce]


Mag. Helena Huber
Riaditeľka ORg, Rg


Konzultačné hodiny: Nach Vereinbarung
Dir. Marcela Ofner
Riaditeľka BS


Konzultačné hodiny: Nach Vereinbarung
Mag. Harald Lazar
administrátor, Zástupce ředitelky

Geometria, Matematika
Konzultačné hodiny: Mi. 11:05-11:55
Mag. Květa Apolin

Náboženská výchova – rímskokatolické náboženstvo
Konzultačné hodiny: Mi 12:05-12:55
Mag. Vera Beneda
Berufsberaterin

Nemecký jazyk, Telesná výchova – dievčatá
Konzultačné hodiny: Nach Vereinbarung
Mag. Naďa Böcková

Telesná výchova – dievčatá, Matematika
Konzultačné hodiny: Fr. 10:05-10:55
Christa Cernajsek

Anglický jazyk, Hudobná výchova
Konzultačné hodiny: Do. 10:05-10:55
Liz Dwyer

English native speaker
Konzultačné hodiny: Di. 9:00-9:50
Dipl.Päd. Yvona Friedlová
Triedna učiteľka

Hudobná výchova, Ruční práce
Konzultačné hodiny: Do. 11:05-11:55
Mag. Roman Frühauf
Triedna učiteľka

Český jazyk, Anglický jazyk
Konzultačné hodiny: Di. 10:05-10;55
Dr.Mag. Silvia Höbart
Triedna učiteľka

Etická výchova, Slovenský jazyk a literatúra
Konzultačné hodiny: nach Vereinbarung
DI Thomas Hrdinka
Kustód audiovizuálna technika

Informatika
Konzultačné hodiny: nach Vereinbarung
Mag. Šárka Ibrahim

Výtvarná výchova
Konzultačné hodiny: Nach Vereinbarung
DI Stanislav Jagoš
Triedna učiteľka

Biológia, Chémia, Informatika, Matematika
Konzultačné hodiny: Mo. 13:00-13:50
Mag. Christian Jordan-Lichtenberger

Španielsky jazyk
Konzultačné hodiny: nach Vereinbarung
Dr. Mária Kazimírová

Slovenský jazyk a literatúra
Konzultačné hodiny: nach Vereinbarung
Mag. Jan Killian
Knižná referent

Anglický jazyk
Konzultačné hodiny: Fr. 10:05-10:55
Mag. Ivana Klimsza
Triedna učiteľka

Matematika
Konzultačné hodiny: Do. 13:55-14:45
Mag. Julia Kotrbeletz

Český jazyk, Ruský jazyk
Konzultačné hodiny: Mi. 13:00-13:50
Mag. Pavol Kubicar

Náboženská výchova – rímskokatolické náboženstvo
Konzultačné hodiny: Mi. 13:55-14:45
Mag. Johannes Langer

Nemecký jazyk, Hudobná výchova
Konzultačné hodiny: nach Vereinbarung
Mag. Veronika Macek
Triedna učiteľka

Nemecký jazyk
Konzultačné hodiny: Fr. 11:05-11:55
Mag. Marion Mach

Geografia, Náboženská výchova – evanjelické náboženstvo
Konzultačné hodiny: Fr. 10:05-10:55
Mag. Eva Maršálková
Leiterin der Nachmittagsbetreuung

Nemecký jazyk, Telesná výchova – dievčatá
Konzultačné hodiny: Fr. 11:05-11:55
Dipl. Päd. Lucie Mundilová

Náboženská výchova – evanjelické náboženstvo
Konzultačné hodiny: Nach Vereinbarung
Mag. Josef Petlák
Triedna učiteľka

Geografia, , Matematika, Fyzika
Konzultačné hodiny: Mi. 12:05-12:55
Mag. Filip Rehůřek

Nemecký jazyk, Slovenský jazyk a literatúra
Konzultačné hodiny: Mi. 9:00-9:50
Mag. Milan Rovensky
Kustód biológia, Triedna učiteľka

Biológia, Telesná výchova - chlapci
Konzultačné hodiny: Do. 10:05-10:55
MMag. Dagmar Sár

Anglický jazyk, Slovenský jazyk a literatúra
Konzultačné hodiny: Di. 11:05-11:55
Mag. Mechthild Schleser

Nemecký jazyk, Filozofia/psychológia
Konzultačné hodiny: Mo. 9:00-9:50
Mag. RNDr. Slavomira Skolová

Chémia
Konzultačné hodiny: Nach Vereinbarung
Mag. Zdenka Steinbauer

Výtvarná výchova, Český jazyk
Konzultačné hodiny: Di. 9:00-9:50
Mag. Arno Steinwender
Kustód - informatika, Kustód fyzika, Zostavovateľ rozvrhu hodín

Informatika, Matematika, Fyzika
Konzultačné hodiny: Di. 13:00-13:50
Mag. Milena Strakova

Výtvarná výchova, Český jazyk
Konzultačné hodiny: Mi. 11:05-11:55
Mojmir Stransky MA

Dejepis a politická výchova
Konzultačné hodiny: Mi. 11:05-11:55
Mag. Beata Stupaková

Matematika
Konzultačné hodiny: Di. 9:00-9:50
Mag. Veronika Styblo

Telesná výchova – dievčatá
Konzultačné hodiny: Nach Vereinbarung
Mag. Alena Tichá
Triedna učiteľka

Český jazyk, Anglický jazyk
Konzultačné hodiny: Mi. 10:05-10:55
B.Ed. Tomáš Vágner
Triedna učiteľka

Nemecký jazyk, Telesná výchova - chlapci
Konzultačné hodiny: Mo. 9:00-9:50
BEd. Alexandra Wolfinger

Nemecký jazyk, Telesná výchova – dievčatá
Konzultačné hodiny: Di. 13:00-13:50
Mag. Dana Woltron
Kustód chémia

Chémia, Fyzika
Konzultačné hodiny: Di. 12:05-12:55
Mag. Eva Zauchner
Správa knihovny, Triedna učiteľka, Zástupce vyučujících

Nemecký jazyk, Francúzsky jazyk
Konzultačné hodiny: Di. 10:05-10:55
Mag. Eva Zojer
Výchovná poradkyňa / výchovný poradca, Zástupce ředitelky, Správa knihovny, Triedna učiteľka

Český jazyk, Nemecký jazyk
Konzultačné hodiny: Di. 11:05-11:55
B.Ed. Michaela Šikulová
Praktikant(-ka)


Konzultačné hodiny: Nach Vereinbarung







Sme škola spolupracujúca s viedenskou univerzitou.