Školní termíny
[Všichni] [1A.WMS] [1B.WMS] [2A.WMS] [2B.WMS] [3A.BS] [3B.BS] [4.BS] [5.ORG] [5.ORG] [6.ORG] [7.ORG] [8.ORG] [Schüler] [Lehrer] [Eltern]
Abgelaufene Termine: [2006] [2007] [2008] [2009] [2010] [2011] [2012]


Apr 2017
Návštěva divadelního představení 4.A,4.B: Vorstadtkrokodile | 24.04.17 (11:00) - 24.04.17 (14:00)
WUK, Währingerstr.
Doprovod: M.Schleser, V.Beneda, V.Macek

zapsat do Outlook

Pohovory s rodiči | 26.04.17 (17:00) - 26.04.17 (20:00)
Rodiče | Učitelé |


zapsat do Outlook

Exkurze 3B: Financial Life Park | 26.04.17 (14:00) - 26.04.17 (16:00)
Erste Bank, Quartier Belvedere
Doprovod: J.Petlak, V.Macek

zapsat do Outlook

Poslední zvonění 8.ORg | 28.04.17 (11:00) - 28.04.17 (14:00)
8.ORG |


zapsat do Outlook

May 2017
Školní volno - státní svátek | 01.05.17) - 01.05.17
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Rodiče | Učitelé |


zapsat do Outlook

Písemné maturitní zkoušky 8.ORg | 02.05.17 (08:30) - 09.05.17 (13:30)
8.ORG |
Mittwoch 03.05.2017 Deutsch /zentral/
Freitag 05.05.2017 Englisch /zentral/

Montag 08.05.2017 Tschechisch/Slowakisch /schulautonom/

Mittwoch 10.05.2017 Mathematik /zentral/

Donnerstag 11.05.2017 DG /schulautonom)



zapsat do Outlook

Flag-Football-Turnaj (výběr žáků 3AB,4AB) | 03.05.17 (08:00) - 03.05.17 (15:00)
Footballzentrum Ravelingstr. 8, 1110 Wien
Doprovod: M.Rovensky

zapsat do Outlook

Exkurze volit.předmět chemie 7.ORg do Bratislavy (Aurelium) | 03.05.17 (12:00) - 03.05.17 (19:00)
7.ORG |
Doprovod: S.Skolova
http://aurelium.sk/centrum-vedy/

zapsat do Outlook

Muzikál 4.B třídy: Jesus Christ Superstar | 18.05.17 (10:00) - 18.05.17 (11:30)
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Rodiče | Učitelé |
Muzikál 4.B třídy: Jesus Christ Superstar
Vedení: Stanislav Jagoš
10:00 Představení pro 1.-6.třídu
18:00 Představení pro 7.-8.třídu, absolventy, rodiče

zapsat do Outlook

Sportovni týden 4.B v Leibnitz | 22.05.17 (08:00) - 26.05.17 (16:00)
Doprovod: S. Jagos, N.Böck

zapsat do Outlook

Sportovní týden 4.A ve Fürstenfeld | 22.05.17 (08:00) - 26.05.17 (16:00)
Doprovod: J.Petlak, A.Wolfinger

zapsat do Outlook

Exkurze 3.B: seminář k volbě povolání | 23.05.17 (08:00) - 23.05.17 (12:00)
Doprovod: V. Beneda
BiZ Esteplatz, 1030 Wien


zapsat do Outlook

Nanebevstoupení Páně - školní volno | 25.05.17) - 25.05.17
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Rodiče | Učitelé |


zapsat do Outlook

5. školní autonomní volný den | 26.05.17) - 26.05.17
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Rodiče | Učitelé |


zapsat do Outlook

Sportovní týden 3.A,3.B ve Schladmingu | 29.05.17 (08:00) - 02.06.17 (18:00)
Doprovod: A.Ticha, I.Klimsza, T.Vagner, N.Böck

zapsat do Outlook

Jun 2017
pohádka Sůl nad zlato od Boženy Němcové | 01.06.17 (10:00) - 01.06.17 (11:00)


zapsat do Outlook

pohádka Sůl nad zlato od Boženy Němcové | 01.06.17 (13:00) - 01.06.17 (14:00)


zapsat do Outlook

pohádka Sůl nad zlato od Boženy Němcové | 01.06.17 (18:00) - 01.06.17 (19:30)
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Rodiče | Učitelé |


zapsat do Outlook

Svatodušní svátky - školní volno | 03.06.17) - 06.06.17
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Rodiče | Učitelé |


zapsat do Outlook

Exkurze 3.A: seminář k volbě povolání | 07.06.17 (08:00) - 07.06.17 (12:00)
Doprovod: V. Beneda
BiZ Esteplatz, 1030 Wien



zapsat do Outlook

Turnaj v rugby (výběr žáků 3AB,4AB) | 08.06.17 (08:00) - 08.06.17 (15:00)
Olympiazentrum Steinergasse 12, 1230 Wien
Doprovod: M.Rovensky

zapsat do Outlook

Turnaj v plážovém volejbalu pro vyšší gymnázium | 12.06.17 (08:00) - 12.06.17 (16:00)
Sportovní hřoště "Auf der Schmelz"
Doprovod: M.Rovenský

zapsat do Outlook

Workshop Poetry Slam 1.AB | 13.06.17 (09:00) - 13.06.17 (13:00)
Vedení workshopu: Yasmin Hafedh
v místnosti družiny
Organizace: V.Macek

zapsat do Outlook

Projekt: English in Acton 1.AB | 19.06.17 (08:00) - 23.06.17 (14:00)


zapsat do Outlook

ústní maturita - hlavní termín | 20.06.17 (08:00) - 20.06.17 (16:00)
8.ORG | Učitelé |


zapsat do Outlook

Maturitní oslava | 21.06.17 (15:00) - 21.06.17 (17:00)
8.ORG | Rodiče | Učitelé |


zapsat do Outlook

Závěrečná klasifikační konference | 23.06.17 (13:00) - 23.06.17 (17:00)
Učitelé |


zapsat do Outlook

Projekt řím-kat.naboženství 4.A: Výlet na Rax | 23.06.17 (08:00) - 23.06.17 (20:00)
Doprovod: K.Apolin, V. Styblo

zapsat do Outlook

Přijímaci pohovory pro šk.rok 2017/18 | 27.06.17 (09:00) - 27.06.17 (14:00)
Učitelé |
Přijímací zkouška Bilingvního reálného gymnázia II. stupně
pro školní rok 2017/18 se koná dne 27.6. 2017 (úterý) od 8:30 hodin
v budově školy v Schützengasse 31.
Prosím přinést s sebou:

1. předběžné závěrečné hodnocení (Schulerfolgsbestätigung) školního roku 2015/16
2. smlouva o přijetí (Vereinbarung)
3. kauce 70,- Eur

Organizace zkoušky:

8:30 společné zahájení v místnost družiny v 1.patře vlevo
9:00 písemná část: matematika (50 minut, kalkulačka povolena)
od 10:00 ústní pohovory (10 - 15 minut, posuzována bude schopnost komunikovat v jazyce německém a anglickém)

Rozhodnutí o přijetí či zamítnutí bude oznámeno ihned po ukončení zkoušek (ca. ve 14 hodin).


zapsat do Outlook

Konec školního roku - předávání vysvědčení | 30.06.17 (08:00) - 30.06.17 (10:00)
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | Rodiče | Učitelé |


zapsat do Outlook

Jul 2017
Letní prázdniny | 01.07.17) - 03.09.17
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Rodiče | Učitelé |


zapsat do Outlook



Selbstverteidigung für Mädchen 4AB  besuchen die Vorstadtkrokodile im WUK Unser Schulorchester und Chor Demokratiewerkstattprofiehrung für SchülerInnen der 4.A/B im Parlament



Jsme škola spolupracující s Vídeňskou univerzitou.