Dates
[All] [1A.WMS] [1B.WMS] [2A.WMS] [2B.WMS] [3A.BS] [3B.BS] [4.BS] [5.ORG] [5.ORG] [6.ORG] [7.ORG] [8.ORG] [Schüler] [Lehrer] [Eltern]
Abgelaufene Termine: [2006] [2007] [2008] [2009] [2010] [2011] [2012]


Apr 2017
Theaterbesuch 4.A,4.B:: Vorstadtkrokodile | 24.04.17 (11:00) - 24.04.17 (14:00)
WUK, Währingerstr.
Begleitung: M.Schleser, V.Beneda, V.Macek


copy date to Outlook

Elternsprechtag | 26.04.17 (17:00) - 26.04.17 (20:00)
Parents | staff |


copy date to Outlook

Lehrausgang 3B: Financial Life Park | 26.04.17 (14:00) - 26.04.17 (16:00)
Erste Bank, Quartier Belvedere
Begleitung: J.Petlak, V.Macek

copy date to Outlook

Letzter Schultag 8.ORg | 28.04.17 (11:00) - 28.04.17 (14:00)
8.ORG |


copy date to Outlook

May 2017
Schulfrei - Staatsfeiertag | 01.05.17) - 01.05.17
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Parents | staff |


copy date to Outlook

Schriftliche Matura - 8.ORg | 02.05.17 (08:30) - 09.05.17 (13:30)
8.ORG |
Mittwoch 03.05.2017 Deutsch /zentral/
Freitag 05.05.2017 Englisch /zentral/

Montag 08.05.2017 Tschechisch/Slowakisch /schulautonom/

Mittwoch 10.05.2017 Mathematik /zentral/

Donnerstag 11.05.2017 DG /schulautonom)



copy date to Outlook

Flag-Football-Turnier (Auswahl Schüler 3AB,4AB) | 03.05.17 (08:00) - 03.05.17 (15:00)
Footballzentrum Ravelingstr. 8, 1110 Wien
Begleitung: M.Rovensky

copy date to Outlook

Exkurzion WPF Chemie 7.ORg nach Bratislava (Aurelium) | 03.05.17 (12:00) - 03.05.17 (19:00)
7.ORG |
Begleitung: S.Skolova
http://aurelium.sk/centrum-vedy/

copy date to Outlook

Musical 4.B: Jesus Christ Superstar | 18.05.17 (10:00) - 18.05.17 (11:30)
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Parents | staff |
Muzikál 4.B třídy: Jesus Christ Superstar,
Leitung: Stanislav Jagoš
10:00 Vorstellung für die 1.-6.Klasse
18:00 Vorstellung für die 7.-8.Klasse, Absolventen, Eltern

copy date to Outlook

Sportwoche 4.B in Leibnitz | 22.05.17 (08:00) - 26.05.17 (16:00)
Begleitung: S.Jagos, N.Böck

copy date to Outlook

Sportwoche 4.A in Fürstenfeld | 22.05.17 (08:00) - 26.05.17 (16:00)
Begleitung: J.Petlak, A.Wolfinger

copy date to Outlook

Lehrausgang 3.B: Berufsorientierung | 23.05.17 (08:00) - 23.05.17 (12:00)
Begleitung: V. Beneda
BiZ Esteplatz, 1030 Wien


copy date to Outlook

Christi Himmelfahrt - schulfrei | 25.05.17) - 25.05.17
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Parents | staff |


copy date to Outlook

5. schulautonomer freier Tag | 26.05.17) - 26.05.17
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Parents | staff |


copy date to Outlook

Sportwoche 3A,3B: Schladming | 29.05.17 (08:00) - 02.06.17 (18:00)
Begleitung: A.Ticha, I.Klimsza, T.Vagner, N.Böck

copy date to Outlook

Jun 2017
Salz ist kostbarer als Gold von Božena Němcová | 01.06.17 (10:00) - 01.06.17 (11:00)


copy date to Outlook

Salz ist kostbarer als Gold von Božena Němcová | 01.06.17 (13:00) - 01.06.17 (14:00)


copy date to Outlook

Salz ist kostbarer als Gold von Božena Němcová | 01.06.17 (18:00) - 01.06.17 (19:30)
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Parents | staff |


copy date to Outlook

Pfingstferien - schulfrei | 03.06.17) - 06.06.17
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Parents | staff |


copy date to Outlook

Lehrausgang 3.A: Berufsorientierung | 07.06.17 (08:00) - 07.06.17 (12:00)
Begleitung: V. Beneda
BiZ Esteplatz, 1030 Wien



copy date to Outlook

Rugby-Turnier (Auswahl Schüler 3AB,4AB) | 08.06.17 (08:00) - 08.06.17 (15:00)
Olympiazentrum Steinergasse 12, 1230 Wien
Begleitung: M.Rovensky

copy date to Outlook

Beachvolleyballturnier Oberstufe | 12.06.17 (08:00) - 12.06.17 (16:00)
Sportplatz "Auf der Schmelz"
Begleitung: M.Rovensky


copy date to Outlook

Workshop Poetry Slam 1.AB | 13.06.17 (09:00) - 13.06.17 (13:00)
Workshopleiterin: Yasmin Hafedh
Hortraum der Schule
Organisation: V. Macek

copy date to Outlook

Projekt: English in Acton 1.AB | 19.06.17 (08:00) - 23.06.17 (14:00)


copy date to Outlook

mündliche Matura - Haupttermin | 20.06.17 (08:00) - 20.06.17 (16:00)
8.ORG | staff |


copy date to Outlook

Maturafeier | 21.06.17 (15:00) - 21.06.17 (17:00)
8.ORG | Parents | staff |


copy date to Outlook

Notenschlusskonferenz | 23.06.17 (13:00) - 23.06.17 (17:00)
staff |


copy date to Outlook

Projekt röm-kath. Religion 4.A: Wanderung Rax | 23.06.17 (08:00) - 23.06.17 (20:00)
Begleitung: K.Apolin, V. Styblo

copy date to Outlook

Aufnahmeprüfungen für das Schuljahr 2017/18 | 27.06.17 (09:00) - 27.06.17 (14:00)
staff |
Přijímací zkouška Bilingvního reálného gymnázia II. stupně
pro školní rok 2017/18 se koná dne 27.6. 2017 (úterý) od 8:30 hodin
v budově školy v Schützengasse 31.
Prosím přinést s sebou:

1. předběžné závěrečné hodnocení (Schulerfolgsbestätigung) školního roku 2015/16
2. smlouva o přijetí (Vereinbarung)
3. kauce 70,- Eur

Organizace zkoušky:

8:30 společné zahájení v místnost družiny v 1.patře vlevo
9:00 písemná část: matematika (50 minut, kalkulačka povolena)
od 10:00 ústní pohovory (10 - 15 minut, posuzována bude schopnost komunikovat v jazyce německém a anglickém)

Rozhodnutí o přijetí či zamítnutí bude oznámeno ihned po ukončení zkoušek (ca. ve 14 hodin).


copy date to Outlook

Ende des Schuljahres - Zeugnisverteilung | 30.06.17 (08:00) - 30.06.17 (10:00)
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | Parents | staff |


copy date to Outlook

Jul 2017
Sommerfereien | 01.07.17) - 03.09.17
5.ORG | 6.ORG | 7.ORG | 8.ORG | Parents | staff |


copy date to Outlook



Selbstverteidigung für Mädchen 4AB  besuchen die Vorstadtkrokodile im WUK Unser Schulorchester und Chor Demokratiewerkstattprofiehrung für SchülerInnen der 4.A/B im Parlament



We are partner school of the University of Vienna